Post new topic   Reply to topic    Aganaktismenoi Forum Index -> Applications
View previous topic :: View next topic  
Megathorius

user avatar

Joined: 09 Jan 2017
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: App: Megathorius

0
The application submitted by Megathorius is as follows:

Quote:
'Εχεις διαβάσει και συμφωνείς με την φιλοσοφία και τους κανόνες του guild στο http://aganaktismenoi.guildlaunch.com//forums/viewtopic.php?t=7033219&gid=217393:
Ναι

Όνομα:
Πέτρος

Ηλικία:
31

Character Name/Class (WoW Armory Link):
Deathnes-Death Knight-Server Haomarush
https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/haomarush/deathnes

Έχω βέβαια και άλλους αλλα βασικός είναι ο Death Knight.

Πες μας δυο λογια για σενα, να παρουμε μια πρωτη εντυπωση, και γιατι σε ενδιαφερει να κανεις join στο guild μας.:
Χαίρετε!! Διάβασα το κείμενο που έχετε γράψει στο site wowprogress και είστε αυτό που θέλω. Επείσης διάβασα και το κείμενο στο site που γράφετε παραπάνω. Έχω ξεκινήσει το παιχνίδι εδώ και 2 μήνες,το είχα παρατήσει παλιά Pandarian περίοδος. Ψάχνω ελληνικό guild και για να γνωρίσω κόσμο και για να περάσω καλά τις ώρες που παίζω. Είμαι casual player. Αυτά!! Περιμένω απάντηση σας. Ευχαριστω πολύ.

Darthsidius
© Darth
Guild Master

user avatar

Joined: 27 Mar 2009
Posts: 492

Send private message
Reply with quote

re: CLOSED - App: Megathorius - by © Darth

0

Αγαπητε Πετρο γεια σου.

Εχουμε σταματησει να ειμαστε ενεργοι στο παιχνιδι. Πολυ περιστασιακα πλεον μπαινουμε και για πολυ λιγο, τουλαχιστον μεχρι το επομενο expansion.

Οποτε δεν θα βλεπεις και κανεναν να παιξεις μαζι ή να γνωριστεις. Επισης εισαι σε αλλον server. Αν εχεις καποιον χαρακτηρα στον Twisting Nether, μπορω να σου πω 2-3 ελληνικα guild τα οποια ειναι active και με αρκετο κοσμο.

Αυτα και ευχαριστουμε. Καλη συνεχεια.



_________________
Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    Aganaktismenoi Forum Index -> Applications All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum